درباره ما

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی کاژین سیر یکی از معتبرترین برندهای صدور بلیط ریلی، هوایی، رزرو هتل توریست سلامت و خدمات مسافرتی در کل کشور با ارائه خدمات حرفه ای به بهترین کیفیت در مشاوره رایگان سفر، تورهای داخلی و بین‌المللی در حال خدمت رسانی به مسافران محترم می باشد.

کاژین سیر را می‌توان یکی از بهترین آژانس‌های مسافرتی در کشور دانست که ارائه دهنده‌ تورهای داخلی و خارجی است.

آژانس مسافرتی کاژین سیر خدماتی از قبیل رزرو بلیط، رزرو هتل، اخذ اقامت و تورهای گردشگری را در اختیار مسافران قرار می‌دهد.

اجرای تور کشورهای تحت پوشش این آژانس مسافرتی شامل بسیاری از کشورهای اروپایی از جمله اسپانیا، فرانسه، هلند، بلژیک و سوئیس، کشورهای آفریقای جنوبی، برزیل ، کشورهای آسیایی از جمله ترکیه، مالزی، تایلند، امارات، چین، روسیه، مالدیو و ارمنستان و کشور کانادا می‌شود.

تورهای داخلی کاژین سیر، بسیاری از شهرهای ایران از جمله مشهد و کیش را تحت پوشش قرار داده و انواع تورهای ایران‌گردی از جمله تور شیراز، یزد، چابهار، قشم و تهران، تورهای طبیعت‌گردی از جمله تورهای کویر را ارائه می دهد

مسافران در وب سایت کاژین سیر می‌توانند به رزرو تورهای مسافرتی کامل بپردازند، و همچنین امکان رزرو جداگانه‌ پرواز و هتل نیز وجود دارد.

آژانس مسافرتی کاژین سیر در زمینه‌ اخذ اقامت نیز فعال بوده که بطور مثال کشورهای تحت پوشش این خدمات کانادا، پرتقال، امارات و دومینیکا می‌باشد.